V Krkonoších se otevírá úžasný svět dobrodružství! Od věžící Sněžky až po malebné stezky korunami stromů. Tady lyžujete nad oblaky, procházíte se v srdci divoké přírody nebo se necháte unést dobrodružnými naučnými stezkami. Každý okamžik je zde novým objevem, každý výhled poskytuje neuvěřitelné pohledy. V Krkonoších se vaše dobrodružství stane skutečností

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů v Krkonoších – spojení s přírodou na nové úrovni! Vystoupejte mezi koruny stromů a otevřete okno do tajemného světa lesů. Každý krok nabízí nové perspektivy, každý pohled odhaluje skryté poklady přírody. Prozkoumejte Krkonoše z jiného úhlu, přímo z výšky. Stezka korunami stromů - kde se setkáváte s přírodou na dosah ruky.

Více informací
Jánské lázně

Jánské lázně

Vstupte do pohádkového světa Jánských Lázní, kde se spojuje krása přírody s pohostinností města. Zářivé lázně, romantické uličky a historické památky čekají na vás, abyste objevili jejich kouzlo. Pro milovníky adrenalinu nabízíme vzrušující Stezku korunami stromů, zatímco ti, co hledají relaxaci, mohou užívat lázeňských procedur ve světoznámých lázních. Přijďte si vychutnat pohodu, prozkoumat krásy přírody a zažít nezapomenutelný pobyt v Jánských Lázních. Vaše dovolená začíná zde!

Více informací
Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Lyžařský ráj v zimě, horský dobrodružný epicentrum v létě. Pec pod Sněžkou vám otevírá brány ke krásám Krkonoš. Zážitky od vrcholu Sněžky až po horské sjezdy na kole. Užijte si horskou atmosféru, chuť místních lahůdek a neopakovatelný půvab tohoto horského útočiště. Přijďte objevit Pec pod Sněžkou - kde se spojuje horská vášeň s jedinečnými přírodními poklady.

Více informací
Chata Moravanka

Chata Moravanka

Svojí polohou je usazena nad údolím, kterému dominuje nejvýše položený kostel v ČR – kostel
sv. Petra a Pavla. V těsném sousedství se rozkládá skiareál „U kostela“ s vleky 1000, 400, 300 m
s umělým zasněžováním a možností nočního lyžování.
Kolem chaty prochází udržovaná běžkařská trasa.

Více informací
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou nejen Krkonoš, ale i celé České republiky. Skalnatým vrcholem hory Sněžky, který má rozlohu asi 30 akrů, prochází česko-polská hranice. Na severní polské straně se svahy Sněžky svažují do údolí řeky Lomničky. Jižní svahy na české straně spadají do Obřího dolu, západní klesají na Úpské rašeliniště a východní přechází v Obří hřeben. Jméno Sněžka vzniklo z původního pojmenování Sněžná, odvozeného od stavu „sněhem pokrytá“. Než se však současné jméno hory v roce 1823 ustálilo, jejím prvním jménem byl Pahrbek Sněžný, Sněžovka a občas se jí říkalo i Sněhovka.

Více informací