Naše restaurace je místem, kde se kuchařské umění stává nezapomenutelným zážitkem pro vaše chuťové pohárky. Přivítáme vás s otevřenou náručí a nabídneme široký sortiment pochoutek, které rozhýbou vaše smysly.

Nabídka

Začněme od srdce naší domácí kuchyně, kde každý pokrm nese pečlivě vybrané ingredience a vkusně kombinuje tradici s moderním přístupem. Naše pokrmy jsou připravovány s láskou a radostí. Vaříme poctivou českou kuchyni. V letních měsících pořádáme venkovní grilování, udíme různé druhy mas a ryb. Děláme domácí klobásy a jiné gastronomické zážitky. Suroviny nám dodávají naši dlouholetí ověření dodavatelé, kterým můžeme vděčit za kvalitní surovinu. Šumavský býček z Varnsdorfských uzenin je na grilu jako doma. Párky z masny Hampl jsou na snídani jako děláné a domácí gothaj nadchne snad všechny.

Sladké Požitky

U nás není konec hostiny kompletní bez sladké tečky na i proto vám nabízíme domácí buchty, dorty a zmrzliny, které jsou připraveny s láskou.

Atmosféra

Nejenže vám nabízíme gastronomické požitky, ale také neformální a příjemnou atmosféru naší restaurace. U nás se můžete cítit jako doma a užívat si každý okamžik v doprovodu dobrého jídla a příjemného prostředí.

Oslavy a Události

Chcete-li oslavit narozeniny, svatbu nebo jinou výjimečnou událost, rádi vám pomůžeme uspořádat nezapomenutelnou hostinu na míru vašim přáním. Grilujeme selátko, krůtu, kuřata, kolena a cokoli si vzpomenete Vám rádi připravíme. Rádi byste uspořádali vepřové hody či celou zabíjačku? Můžete být svědkem, jak se dříve na vesnicích dělala poctivá zabíjačka.

A pozor!

Na svatého Martina vám rádi připravíme do zlatova vypečenou svatomartinskou husičku s variací knedlíků a domácím hlavkovým zelím včetně výborného svatomartinského vína.

Přijďte a poznejte krásy Lysečinského údolí, pohodu našeho penzionu Zvonička a výjimečnou atmosféru.

Proč vybrat náš penzion?

Suprová lokalita v Krkonoších
Vemte sebou i domacího mazlíčka
Cyklistika, turistika, rybaření a houbaření
Ideální podmínky pro lyže a běžky
Firemní akce, oslavy, svatby, školení
Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně

Tipy na výlety