Penzion Zvonička - klenot srdce Krkonošského údolí. Jeho příběh se začal psát již před desítkami let, kdy se v této malebné části hor začala formovat jeholegendární historie.

Zvonička není jen místem k odpočinku, ale spíše živým svědectvím minulosti, které se dotýká každého hosta.
Od svého založení se penzion stal symbolem pohostinnosti a přívětivosti v této horské oáze. Jeho každá dlaždička má vyprávět příběh - od prvních hostů, kteří sem zavítali, až po ty, kteří zde nachází klid a útočiště v srdci přírody.

Penzion Zvonička zůstává spojen s historií Krkonoš - pamětník doby, kdy horská údolí lákala dobrodruhy, umělce i zamilované duše. Jeho historie je součástí
této malebné krajiny, v níž se každý host stává součástí příběhu, který pokračuje. Vítáme všechny do naší Zvoničky, kde historie pokračuje každým vaším
krokem.

Pro odpočinek v malebném Lysečinském údolí jsme pro vás zřídili menši wellnes, který obsahuje venkovní saunu s éterickými vonnými oleji, ochlazovacím bazénkem a výhledem do přírody. Dále pak pro vás máme vířivý venkovní sud s mořskou vodou, kde v 35° C teplé vody zrelaxuje vaše tělo i mysl. Vinný střik k dokonalé pohodě vám vykouzlí úsměv ve tváři.


Těšíme se na Vaší návštěvu.

Proč vybrat náš penzion?

Suprová lokalita v Krkonoších
Vemte sebou i domacího mazlíčka
Cyklistika, turistika, rybaření a houbaření
Ideální podmínky pro lyže a běžky
Firemní akce, oslavy, svatby, školení
Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně

Tipy na výlety